15 srpna, 2017

Akvaristické náramky

Sběratelský náramek s nesmyvatelným
potiskem pro každého akvaristu! U této
objednávky platí zvýhodněné poštovné
pouze 19Kč.

SKLADEM (ihned k odeslání)


Cena: 55Kč 35Kč

 

 


Po kliknutí na tlačítko „koupit“ budete přesunuti na platební bránu. Akceptujeme platby platebními kartami, či účtem PayPal. Systém již pracuje s celkovou cenou včetně poštovného, tedy 54Kč. Platební brána se zobrazuje v angličtině, na jejím počeštění usilovně pracujeme. 

 

Jedná se o 100% silikonové antialergické náramky s nesmyvatelným potiskem o standardní šíři 12mm. Náramky jsou baleny jednotlivě v zatavených pytlíčcích. Tyto náramky jsou oficiálními propagačními materiály akce Život ve vodě, jíž náleží veškerá autorská práva.

Aby byla Vaše zásilka co nejlevnější, náramek Vám odešleme zásilkou typu „A“ Českou poštou. Tato služba je nepojistitelná, v praxi to tedy znamená, že pokud se Vaše zásilka během své cesty k Vám ztratí nebo poškodí, přepravce ani prodejce Vám její reklamaci neuzná (více informací na kterékoli pobočce ČP) – ztráta zásilky při přepravě je sice velmi ojedinělý jev, ale naší povinností je Vás o tomto riziku informovat. V případě, že chcete ke své zásilce doložit sledovací číslo a náramky si proti ztrátě při přepravě pojistit, celková cena dopravy činí 50Kč. Objednávat lze na e-mailu: info@zivotvevode.cz nebo na našem Facebooku.