Březen 21, 2017

Informace pro prodejce


Konání dalšího Života ve vodě: 27. 10. 2018

Kdy? jednou v měsíci, od 9:00 do 12:00
Kde? Společenský sál KASS Chodov, Náměstí ČSM 1022
Registrace? právě probíhá

Pravidla pro prodej na akci kliknutím zde.

Přijeďte prodávat na největší akci pro akvaristy a teraristy na západě Čech! Nabízíme ideální podmínky, které Vám nikdo jiný neposkytne. Vydělejte si během pár hodin několik tisíc korun a potěšte řady nadšených návštěvníků.

Volná místa k prodeji: ANO

Zaregistrujte se ihned pomocí online formuláře kliknutím zde.

Termíny konání v roce 2018:
27. října
24. listopadu
22. prosince
 

Co zajistíme:
Rezervovaný prodejní sektor, včetně stolu a židlí
 Pokojovou teplotu, osvětlení, vodu a elektřinu (nutno vlastní prodlužovák)
Sdílení fotek vašeho sortimentu na našem Facebooku
Možnost propagace Vašich služeb
Zákazníci oslovení skrz interaktivní reklamy
Nejnižší ceny za prodejní místo v poměru návštěvnost a komfort prodejce
Férové jednání a pohodovou atmosféru

Poplatky za prodejní místa:
100Kč / 1 prodejní stůl (vč. židlí)

Každý prodejce si zajistí své vybavení k prodeji sám, včetně prodlužováků elektřiny, akvárií a dalších pomůcek potřebných k prodeji, nebo využije propůjčení erárního vybavení za pořadatelem stanovenou částku. Z bezpečnostních důvodů je zakázáno cokoliv ze sortimentu umisťovat jinam, než na pronajatý stůl. Počet prodejních míst na 1 prodejce je volitelný, dbejte proto prosím, abyste si zarezervovali dostatečně velký prostor k prodeji. Prodejní stůl lze objednat pouze pro 1 prodejce – sdílení stolů není z fakturačních důvodů povoleno. Občerstvení bude k dispozici v bufetu po celou dobu konání akce. V případě dotazů ohledně financí a fakturace pište, prosím, na: ucetni@zivotvevode.cz

Své prodejní zázemí si mohou prodejci připravovat již od 7:00 (avšak nejpozději od 8:45). První návštěvníky začínáme odbavovat v 9:00 hod. Pozdější příchod je nutný nahlásit minimálně 24 hodin předem – jinak bude prodejní místo přiděleno jinému zájemci. V případě, že na akci prodejce nedorazí, avšak byl zaregistrován, musí svou absenci nahlásit minimálně 48 hodin předem, nebo mu bude i v případě neúčasti stolné naúčtováno. 

Rozložení sálu: